Poznajmy się ...

Dj / Konfernasjer

Przyjęcia weselne

Ślub i wesele to niewątpliwie jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu, dlatego też do każdej imprezy podchodzę indywidualnie i z dużym zaangażowaniem. Szczegółowo przebieg każdej uroczystości. Z przyjemnością wysłucham Waszych pomysłów, a bazując na moim wieloletnim doświadczeniu na pewno znajdę sposób, aby wszystkie z nich wcielić w życie. Przeprowadzam zabawy i konkursy, dla Gości weselnych oraz Państwa Młodych zawsze na poziomie i dopasowane do ich oczekiwań. Na specjalne życzenie do muzyki mechanicznej możliwy jest występ saksofonisty. Istnieje możliwość zagrania wesela bez Disko Polo.

Dj na wesele

Decydując się na wieczór ze mną, otrzymujecie gwarancję, że będzie on wyjątkowy, dokładnie taki, jak sobie wymarzyliście. Dokładam wszelkich starań, aby impreza pozostała na długo w pamięci gości. Zależy mi na tym, abyś Ty i Twoi zaproszeni goście spędzili czas na wspólnej i co najważniejsze, udanej zabawie.

Oferuje również

Prowadzenie zabaw-konkursów na weselu 

-napis „LOVE”,
-dekorację sali światłem,
-taniec w chmurach, czyli ciężki dym na parkiecie.

Pary młode o nas...

Źródło Wesele z Klasą
– największy portal ślubny w Polsce
"
Przez przypadek trafiliśmy na Muzycznego Darka i bez wątpienia był to najlepszy wybór, spośród opcji na rynku muzycznym. Bardzo rozrywkowy i profesjonalny wodzirej imprezy! Bardzo dobrze dobrana muzyka i świetnie przemyślane zabawy dla gościu!! Polecamy gorąco !
Justyna Polanów
Data ślubu: 03-07-2021
Super impreza weselna, goście zadowoleni. Prowadzący mega pozytywny i potrafi rozkręcić imprezę na Maxa. Polecamy!
Paulina Sianów
Data ślubu: 12-10-2019
Wesele bardzo udane poprowadzone profesjonalnie z sercem i wyczuciem.
Beata Koszalin
Data ślubu: 27-12-2019
"
Witamy. Zdecydowaliśmy się na Pana Darka pomijając, ze był z innego miasta a tak tez chciałyśmy razem z narzeczonym to słyszeliśmy same dobre opinie o tym Dj-u dlatego postawiliśmy na Pana Darka aby poprowadził nasze przyjęcie weselne i to był odpowiedni wybór! Rozumiał nasze potrzeby od samego początku i stanął na wysokości zadania. Super polecamy i dziękujemy.
Agnieszka Słupsk
Data ślubu: 15-05-2021
"
Jeżeli potrzebujecie osoby do prowadzenia wesela lub imprezy okolicznościowej gwarantuje że nikogo lepszego nie znajdziecie.profesjonalizm na najwyższym poziomie!!!!urodzony do tej roboty!!! Dziękujemy Bardzo Darku i pozdrawiamy
Bartek Koszalin
Data ślubu: 05-10-2019

Zapraszam do kontaktu ...

Muzyczny Darek

DJ / WODZIREJ / KONFERNASJER

+48 668 445 775

BEZPŁATNE KONSULTACJE TELEFONICZNE

info@muzycznydarek.pl

ODPOWIADAM NA MAILE W 24H

Formularz kontaktowy